Služby

Naše rodinné vinárstvo Komjathi, sídli v obci Komjatice v starom sedliackom dome, ktorý pochádza z roku 1927. Tento dom sme kompletne zrekonštruovali do pôvodného stavu.

Ak nás navštívite osobne, zažijete možno návrat do minulosti alebo si pripomeniete prázdniny u starých rodičov. Posúdite sami ako sa nám to podarilo.

Priestory sedliackeho domu využívame nielen na kanceláriu, ale najmä na organizáciu tematických degustácii, alebo teambuildingov pre skupiny do 15 ľudí. Súčasťou týchto degustácií je i návšteva vinohradov a našej pivnice, kde môžete tiež prechutnať naše vínka priamo zo sudov...

DEGUSTÁCIA U NÁS

Degustácia našich prírodných vín prebieha priamo v našom sedliackom dome, pokračujeme v pivnici a v prípade pekného počasia ideme aj do vinohradu. Prechutnáme spolu niekoľko druhov vín, počnúc najľahším bielym, a končiac plným červeným barrique vínkom.

Popri tom vám vieme ponúknuť občerstvenie z vlastných zdrojov, či už sú to mäsové, zabíjačkové špecialitky a syry alebo teplá večera, napríklad pečený zajačik alebo kačica s lokšami. Ak by ste mali záujem, môžete u nás aj prenocovať. V sedliackom dome vieme poskytnúť ubytovanie na 1 noc pre max.10 ľudí. Ale v prípade vačšej skupiny, zabezpečíme ubytovanie v penzióne v blízkom okolí. Tak, aby sme sa všetci cítili príjemne.

Máte záujem o degustáciu v našom sedliackom dome?

Čo u nás zažijete? Miesto konania Čas trvania Počet osôb Súčasť degustácie
Riadená degustácia s vinárom Sedliacky dom v Komjaticiach, s nocľahom 2–3 hodiny, ochutnávka 8 druhov vín 6–10 osôb Občerstvenie s tradičnými špecialitami, prehliadka vinohradu a pivnice

DEGUSTÁCIA U VÁS

Podľa typu príležitosti Vám vieme navrhnúť ochutnávku vín priamo u vás na vami zvolenom mieste. Ochutnávka našich prírodných vín býva príjemným oživením programu napr. na oslave, svadbe, firemnej akcii alebo prezentácii.

Väčšinou je to akcia vhodná pre väčšie skupiny ľudí 20-40 ľudí aj s občerstvením. Najčastejšie býva záujem o degustáciu v reštauráciach, kde sa snúbi dobre jedlo s kvalitným prírodným vínkom. Pokiaľ nám poskytnete vopred vaše viachodové menu, my k nemu navrhneme naše vínka. Pokiaľ si prajete, vieme zabezpečiť degustáciu na mieru podľa vášho priania s občerstvením, ktoré zabezpečíme my. Keďže sa tu jedná o väčšiu skupinu ľudí, ochutnávka je spojená s výkladom ako sa naše vínka robia a pestujú. Nakoniec je z toho príjemný zážitok vôní a chutí. Pridáte sa?

Máte záujem o degustáciu u Vás?

Degustácia u zákazníka Miesto konania Čas trvania Počet osôb Súčasť degustácie
Ochutnávka priamo u vás Ochutnávka na mieste podľa vášho výberu 3–5 hodín, 8 druhov vín 20–40 osôb Vyberieme z vášho menu chody, ku ktorým sa víno najlepšie hodí.