VÍNA, Z KTORÝCH SA PRIHOVÁRA PRÍRODA

V našej vínnej karte nájdete prívlastkové vína, ktoré boli pripravované metódou spontánneho kvasenia. Každému vínku doprajeme čas na prirodzené zrenie. Pri bielych vínach je to minimálne 1 rok, pri červených až 3 roky. V našej pivnici v Komjaticiach dozrievajú v drevených barrikových sudoch, ale aj v nerezových tankoch. Vína, koré vám ponúkame, pripravujeme s láskou a fortieľom našich starých otcov v maximálnej kvalite bez použitia chémie a ďalších pridaných aditív. Všetky naše vínka sú vyrábané z hrozna, ktoré dozrievalo v najteplejšej a najslnečnejšej oblasti a to na Južnom Slovensku.

Vínna karta

 • VELTLÍNSKE ZELENÉ

  Suché biele víno, vyrobené z hrozna z Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti z obce Svodín, víno je žltozelenej farby s charakteristickým buketom, obohatený o vôňu zelených jabĺk, v chuti cítiť zelené ovocie s jemnou dochuťou po mandliach so sviežou kyselinou.
 • CHARDONNAY BARRIQUE

  Suché biele víno, hrozno pochádza z Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti z obce Tvrdošovce, z integrovanej produkcie, víno dozrievalo v barrique sudoch, farba je zlatožltá, vo vôni cítiť tropické ovocie najmä ananás, mango a med, plné víno s chuťou vanilky a karamelu.
 • RIZLING RÝNSKY

  Suché biele víno, vyrobené metódou spontánneho kvasenia, z Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti, z obce Dvory nad Žitavou, z integrovanej produkcie. Vínko má jemnú vôňu lipového kvetu v závere s citrusovým nádychom a zaujímavou chuťou s lipovo-medovými tónmi.
 • TRAMÍN ČERVENÝ

  Suché biele víno, vyrobené metódou spontánneho kvasenia, Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti, z obce Dvory nad Žitavou, z integrovanej produkcie. Vínko má plnú korenistú vôňu s dominanciou medu a extraktívnou chuťou s nižším obsahom kyselín.
 • SAUVIGNON BLANC

  Suché biele víno, vyrobené z hrozna z Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti z obce Svodín, víno je žltozelenej farby, vo vôni možno cítiť zelené jabĺčko a medovku, chuť ovocná so sviežou kyselinou.
 • DEVÍN

  Suché biele víno, vyrobené metódou spontánneho kvasenia, ktoré dozrelo na kopcoch vo Svodíne na Južnom Slovensku z integrovanej produkcie. Plné víno s vyváženou kyselinkou a prevažujúcou korenistou arómou.
 • RULANDSKÉ ŠEDÉ BARRIQUE

  Suché biele víno, vyrobené metódou spontánneho kvasenia, z hrozna, ktoré dozrelo v obci Dvory nad Žitavou na Južnom Slovensku. Vínko má ovocnú vôňu po hruškách s vanilkou a plnú harmonickú chuť po hruškách a mede.
 • FRANKOVKA MODRÁ ROSÉ

  Suché ružové víno vyrobené metódou spontánneho kvasenia, z hrozna, ktoré dozrelo v obci Svodín, hrozno pochádza z integrovanej produkcie. Ružové víno sýto rubínovej farby s výraznou ovocnou vôňou, v chuti cítiť škoricu.
 • DORNFELDER BARRIQUE

  Suché červené víno vyrobené metódou spontánneho kvasenia, z hrozna, ktoré dozrelo v Tvrdošovciach na Južnom Slovensku, hrozno pochádza z integrovanej produkcie. Červené víno intenzívnej farby s výraznou ovocnou vôňou, v ktorej prevažuje višňa v čokoláde.